مدیرعامل

بيژن شمسي‌زاده کارشناس ارشد روان‌شناسي است و با سمت مشاور درآموزش و پرورش مشغول به کار است. درسال 1381كتابي را با عنوان باباالفبا تاليف نموده است. داستانی کوتاه با موضوع آموزش حروف الفبا به کمک داستان و ضرورت صرفه جویی درآب که به صورت مصور همراه با شعر تدوین شده است. کتاب دیگرش با عنوان با هدف آينده را بسازيم می‌باشد که در زمینه هدف و هدفمندی است.

اكنون در سمت مدیر مرکز مشاوره و خدمات روان‌شناختی ناحیه 4 شیراز ، همچنين در زمينه يوگا (مربی مدیتیشن)، تند خواني و تقويت حافظه فعاليت دارند. 

تدريس در دوره ابتدايي، معاون دبستان، مسؤول امور اجرايي كانون فرهنگي تربيتي ناحيه 4 شيراز ، متصدي امور‌تربيتي ناحيه 4 شیراز و همچنین متصدي واحد مشاوره آن ناحيه از فعاليت‌هاي ايشان بوده است در الگوهاي برتر تدريس مقام ششم استاني را كسب نموده است و همان سال طرحي را ارايه مي‌نمايد بر این اساس  كه با كمك داستان مي‌توان حروف الفبا را به دانش‌آموزان آموزش داد. در اين روش اطلاعات عمومي بيشتري در قالب داستان به كودكان ارايه مي‌شود و در ضمن جذابيت وگيرايي آن نيز بيشتر خواهد شد .

از جمله فعالیت‌های دیگر او همکاری با علوم پزشکی شیراز به عنوان مدرس در زمینه برگزاری کارگاه ارتقاء سلامت روان بانوان در سال 1384، همکاری با ناحیه 4 آموزش و پرورش با سمت مدرس در زمینه برگزاری کارگاه ارتباط و روابط اجتماعی جهت مشاوران، کارگاه هدفمندی و ضرورت آن برای مشاوران ناحیه 4 شیراز، مدرس دوره‌های ضمن خدمت برای مشاوران و رابطان مشاور استان، ارایه سخنرانی در دبیرستان و دبستان ها پیرامون هدف و هدفمندی، روش های تربیتی الگوهای خانواده، تدریس یوگا و مدتیشن و سرودن شعر می باشند. ایشان موسسه پرورس ذهن زیبا را به ثبت رسانده که در زمینه‌های تعیین هدف و هدفمندی، تقویت حافظه ، تند خوانی و کار با مایند مپ و ... آموزش‌ و کارگاه هایی را ارایه می دهد

 

با هدف آینده را بسازیم بهترین کتاب برای شماستخرید کتاب

logo-samandehi